Kurumsal

Firmamız Bozüyük ilçesinde kurulmuş Ticaret ve Sanayi Odasına kayıtlı olarak yıllardır faaliyetlerini sürdüren bir Limited şirketidir. Oto yol yardımı ile birlikte, bir çok nace kodunda kadromuzla faaliyetlerimize devam etmekteyiz.

NEDEN BİZ?

Bozüyük’te doğduk, Bozüyük’te yaşıyoruz ve Biz Bozüyük’lüyüz. Bu sebeple ilçemizi Bozüyük’lülerden daha iyi kimse bilemez. Bu kapsamda ilçemiz ve civarında hizmetlerimize devam ediyoruz. Bozüyük insanının yaşadığı zorlukları, hayat şartları çok iyi biliyoruz. Bozüyük ilçemizin tüm köylerine ve sanayi bölgelerine hangi yoldan nasıl gidileceğini, kaç kilometre olduğunu haritaya bakmadan hesaplayabiliyoruz.

Oto kurtarıcı ve çekici işini hobi için değil, bu sektörden ekmek parası kazanmak için yapıyoruz. Yolda kalan bir vatandaşın yaşadığı zorlukları empati yaparak düşünmekte ve yardımcı olmak için elimizden gelenin fazlasını ortaya koyuyoruz. Zira her şey para değil.

Türkiye’nin her yerinden Bozüyük ilçemize çekilmesi gereken araçlar için bir telefon kadar yakınız. Vizyon ve misyon adı verilen hedeflerimizin tamamı müşteri memnuniyeti üzerine inşa edildi ve bu şekilde yolumuza devam ediyoruz.

Firmamıza ait bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Duman Otomasyon Sanayi Ticaret Limited Şirketi

Adres : Yeni Mah. Köfteci Sok. No:7/7 Bozüyük BİLECİK

Bozüyük Ofis Telefon: 0228 202 25 30

Cep Telefonumuz: 05541514111

Bizlere 7/24 iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Çekici Çağır!
ÇEKİCİ ÇAĞIR!
Merhaba Size 7/24 Kurtarıcı Gönderebiliriz.
Lütfen Konumunuzu Gönderin!