Pazaryeri Oto Çekici Kurtarıcı Hizmeti 2023 (EN UYGUN FİYAT)

Bilecik İli Pazaryeri ilçesinde 7 gün 24 saat oto çekici, kurtarıcı ve yol yardım hizmeti verilmektedir. Bilecik ilimizin tüm ilçelerinde olduğu gibi Pazaryeri (Pazarcık) ilçesi çekici telefon numarası 05541514111 ‘u arayarak bizlere ulaşabilirsiniz. Yüzbaşı mahallesi, Çarşı, Dereboğaz, Doğanlar, Yeni Mahalle ve Beşikli mahallesi ile Akgün Seramik fabrikası bölgesinde oto çekici hizmetlerimiz devam etmektedir.

Bilecik Pazaryeri İlçesi ve Yol Yardımı

Bilecik Pazaryeri ilçesi Bozüyük’e 20 km. mesafede küçük bir ilçedir. Pazaryeri Belediye Başkanı Sayın Zekiye TEKİN’dir. Belediye tarafından hazırlanan youtube videosunu izleyerek ilçe hakkında geniş bilgiler edinebilirsiniz. İlçeye bağlı 24 köy ve 6 mahalle bulunmaktadır. 2020 yılında yapılan sayıma göre ilçe nüfusu 10077 olarak belirlenmiştir.

  • Eskişehir Pazaryeri arası 72,4 km. olup 1 saat,
  • Bilecik Merkez Pazaryeri arası 30,0 km. yarım saat,
  • Bursa Pazaryeri arası  95,0 km 1 buçuk saat mesafededir.

Çekici 11 firması olarak Pazaryeri ilçemizin tüm köy ve mahallelerinden Türkiye’nin tüm illerine olduğu gibi, Bursa Sanayi Bölgesi, Bilecik Oto Sanayi ve Bozüyük merkeze kurtarıcı ve yol yardım hizmeti verilmektedir. Yine Pazaryeri yolunda bulunan Akgün Seramik fabrikasının olduğu bölgeden de 7 gün 24 saat çekici hizmeti sağlamaktayız.

Bilecik Merkezde Yolda mı Kaldınız?

Eğer acil oto çekiciye ihtiyacınız varsa ve Bilecik Oto çekici sayfamızı bulamadıysanız buraya tıklayarak kolaylıkla, kalmış olduğunuz yola kaç dakikada gelebileceğimizi, ortalama ne kadar fiyata geleceğimizi öğrenebilirsiniz.

Pazaryeri İlçesinde Oto Çekici Kurtarıcı Hizmetlerimiz

Pazaryeri ilçesine bağlı olan aşağıda isimleri yazılı köylerin tümünde firmamız tarafından Pazaryeri oto çekici hizmeti verilmektedir.

AhmetlerBozcaarmutDülgeroğluKaradede
AlıncaBuldukEsemenKaraköy
ArapdedeBurçalıkFıranlarKınık
ArpadereBüyükelmalıGüdeKüçükelmalı
BahçesultanDemirköyGümüşdereNazifpaşa
SarnıçDereköyGünyurduSarıdayı
Bilecik Pazaryeri Yol Yardımı Yapılan Köyler

Pazaryeri İlçesinde Diğer Oto Çekici Hizmetlerimiz

Bozüyük veya Bilecik istikametine giden tüm araçların en yakın sanayi bölgelerine çekilmesi için Pazaryeri oto kurtarıcı telefon numaralarımızı her zaman arayabilirsiniz. Pazarcık’tan Bursa, İstanbul veya Kütahya istikametine gitmesi gereken motosiklet, kamyonet, midibüs ve her türlü özel aracınızın itina ile taşıma işlemleri yapılmaktadır.

Oy Ver
[Total: 2 Average: 5]

Araç Kurtarıcı Yol Yardım

Eskişehir, İnegöl, Bilecik ili ve Bozüyük İlçesinde 7/24 yol yardım, oto kurtarma, çekici hizmeti vermekteyim. 20 yıllık profesyonel tecrübe ile kurumsal olarak yolda kalan tüm müşterilere hizmet veriyorum. Bilecik ilinin tüm ilçelerinde oto kurtarma için arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Çekici Çağır!
ÇEKİCİ ÇAĞIR!
Merhaba Size 7/24 Kurtarıcı Gönderebiliriz.
Lütfen Konumunuzu Gönderin!